Mesaj Condoleanțe

Angajații Cancelariei şi Preacucernicii preoți din Protopopiatul Iași II sunt alături de familia Preacucernicului Părinte Mihăilă Ioniță, preot paroh al Parohiei „Sf.Ier.Nicolae” – Dolhești, Protopopiatul Iaşi II, în aceste momente dificile.

Angajații cancelariei şi Preacucernicii preoți din Protopopiatul Iași II sunt alături de familia Preacucernicului Părinte Mihăilă Ioniță, preot paroh al Parohiei „Sf.Ier.Nicolae”  – Dolhești, Protopopiatul Iași II, în aceste momente de grea încercare cauzate de trecerea la cele veșnice a tatălui său, Preacucernicul Părinte Mihăilă Vasile, preot slujitor la Parohia „Sfinții Arhangheli Mihail și Gavriil” Scânteia. Dumnezeu să-l odihnească în pace!

Citește alte articole despre: protopopiat II Iași, condoleante