Mesaj Condoleanțe

Anunțuri / comunicate Iunie 4, 2023

Angajații Cancelariei şi Preacucernicii preoţi din Protopopiatul Iaşi II sunt alături de familiile Preacucernicilor Părinți Pc. Pr. Timofte Constantin, preot paroh al Parohiei „Sfânta Treime” – Covasna și Pc.Pr. Timofte Emilian, preot paroh al Parohiei „Sf. Ier. Iosif cel Milostiv” – Iași, Protopopiatul Iaşi II în aceste momente dificile.

Angajații Cancelariei şi Preacucernicii preoţi din Protopopiatul Iaşi II sunt alături de familiile Preacucernicilor Părinți Pc. Pr. Timofte Constantin, preot paroh al Parohiei „Sfânta Treime” – Covasna și Pc. Pr. Timofte Emilian, preot paroh al Parohiei „Sf.Ier. Iosif cel Milostiv” – Iași, Protopopiatul Iaşi II în aceste momente de grea încercare cauzate de trecerea la cele veşnice a tatălui lor, Timofte Traian. Dumnezeu să-l odihnească în pace!

Citește alte articole despre: Protopopiatul II Iași, condoleante